שירותי אדמיניסטרציה מהבית

בעלי עסקים, מנכל”ים ומנהלים מוצאים את עצמם עובדים מול לו”ז תובעני. מעבר לניהול העסק, עליהם לקבל החלטות אסטרטגיות חשובות וכמובן, לזכור לטפל בחיים האישיים. כל אלה הם סיבות מצוינות לשכור שירותי אדמיניסטרציה מהבית.

בעולם המסורתי, בעלי העסקים היו שוכרים עוזרת אישית שתעבוד מבית העסק. התפתחות הטכנולוגיה, העלויות הנלוות להעסקה הישירה וכמובן, המגיפה האחרונה שהעבירה עובדים רבים לביתם, הפכו את השכרת השירות מרחוק להרבה יותר הגיוני וקל.

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי אדמיניסטרציה שיתנו לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

שירותי אדמיניסטרציה מהבית​

מה כוללים שירותי אדמיניסטרציה מהבית?

שירותי אדמיניסטרציה ניתנים על ידי מזכירות מקצועיות אשר עברו הכשרה בתחום ובעלות ניסיון מתאים. בין היתר הן יכולות לספק מענה טכני ושירות לקוחות. המזכירה עובדת מרחוק. העסק יכול להעסיק את המזכירה גם עבור זמן קצר כל יום אם ירצה בכך.

השירות כולל טיפול בכל מה שהעסק זקוק לו ובכלל זה קבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים וטיפול בהן, מעקב אחר הצעות המחיר, שליחת חשבוניות, גביה, מענה לשאלות של לקוחות קיימים והוצאת דו”חות על פי הצורך. כמו כן, המזכירה יכולה לטפל בנושאים אישיים כמו קביעת או דחיית תור לרופא, הזמנת מתנה ליום הולדת של הילד וביצוע קניות באתר של הסופר.

יותר שירותים, פחות מאמץ עם שירותי אדמינסטרציה מהבית

כמות המשימות שמוטלת על המנהל או בעל העסק אינה נגמרת. לכן ברור שישנו צורך בעזרה, צמצום המשימות וביצוע עבודות “קטנות” אך חשובות על ידי גורם נוסף. עסקים רבים מבינים את החשיבות של השירות אך לא יכולים לקחת מזכירה במשרה מלאה או חלקית בשל העלויות: הישירות והנלוות.

שירותי האדמיניסטרציה שניתנים מהבית או מרחוק מאפשרים לעסק להתרכז בפעולות החשובות לו. הן מאפשרות לבעל העסק להתמקד בתקשורת מול הלקוחות הקיימים, לתת שירות, לפתח מוצר חדש, לבצע פעולות שיווק שמטרתן להביא עוד לקוחות לעסק. השירות מאפשר לייעל את העסק ולתת ללקוחות, לספקים ולשותפים שירות טוב יותר.

לבחור בחברה מקצועית לשירותי אדמיניסטרציה מהבית

“מזכירה אותך” הוקמה במטרה לעזור לך לקבל שירותי משרד בדיוק על פי הצורך שלך. המשימה שלנו היא לאתר את העובדת המתאימה ביותר, לדאוג שתדע לבצע את המשימות המבוקשות, לפקח ולוודא שהיא אכן עושה זאת ביעילות הגבוהה ביותר. היום אין צורך להתעסק עם תהליך העסקה ארוך שמחייב אותך לפנות זמן לראיונות, לבצע חפיפה ולוודא שהמזכירה מהבית עושה את העבודה שלה.

איך נוכל לעמוד לרשותך? התפקיד שלך הוא למלא את הטופס בתחתית העמוד, התפקיד שלנו הוא לדאוג לך.

שאלות על שירותי אדמינסטרציה

לכל מי שזקוק בעזרה לעסק שלו, בטיפול מרחוק על ידי מזכירה אישית.

מעבר לכך שאנחנו דואגים לעסק שלך, אנחנו מספקים גם אחריות ברזל אשר אומרת שאנחנו מבטיחים שביעות רצון מלאה. אם לאחר 90 יום של עבודה משותפת לא תהיה מרוצה מאיכות השירות שלנו, נחזיר את כספך. 

מה היה לנו עד עכשיו במאמר?

שירותים נוספים:

דרושה מנהלת משרד

דרושים מנהל/ת משרד לניהול משרד דרוש/ה מנהל/ת משרד תיאור משרה לחב’ המספקת שירותי אדמיניסטרציה וניהול משרד ללקוחות עיסקיים דרוש/ה מנהל/ת משרד מנוסה.במסגרת התפקיד: עבודה מול

קרא עוד »

מזכירה אישית 24 / 6

מזכירה אישית 24/6 אנשים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מלהטטים בין תחומי אחריות, עם משימות מרובות שלעיתים עלולות להפוך לחשובות ביותר. כדי להקל על העומס

קרא עוד »

אודות

אודות – מזכירה אותך חברת ״מזכירה אותך״ מספקת שירותי משרד ומזכירות מרחוק. המשימה שלנו היא לדאוג לשקט הנפשי של כל עסק, להתעסק בכל המשימות ״הקטנות״

קרא עוד »

משרות + דרושים אדמינסטרציה מהבית / משרד

למשרד המעניק שירותי אדמיניסטרציה לעסקים מרחוק דרוש/ה עובד/ת למשרה מלאה
התפקיד כולל מתן שירותי אדמיניסטרציה לעסקים

דרישות התפקיד בשירותי אדמיניסטרציה:

– ניסיון מוכח ומשמעותי כמנהלת משרד או מזכירה אישית
– שליטה מלאה באופיס וב Google Drive
– ידע וניסיון במערכות דיגיטליות מגוונות כדוגמת מערכות CRM, תוכנות דיוור, מערכות סליקת אשראי, dropbox, תוכנות להנה”ח (כדוגמת icount, חשבונית ירוקה) – מערכות ניהול משימות, ניהול יומנים
– הבנה וניסיון בטיפול בהפקת חשבוניות וניהול תזרים
– עבודה שוטפת מול רואה חשבון כולל הכנת משכורות

– ראש גדול, לימוד וקליטה מהירה, תקשורתיות ויכולת ביטוי גבוהה, תקתקנות וסדר, יכולת להניע תהליכים, לחשוב מחוץ לקופסה ולקחת אחריות

העבודה במשרה מלאה מהמשרד ברמת גן
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

קורות חיים למייל: office@mo-o.co.il

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי אדמיניסטרציה מהבית שיתנו לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.