עוזר אישי לאיש עסקים + עוזרת אישית לאנשי עסקים

עוזר אישי

העולם שלנו מהיר ומלא במשימות. כאיש עסקים בוודאי חשוב לך להצליח בכולן אך הזמן שלך יקר וחייב להיות מנוצל כהלכה. עוזר אישי לאיש עסקים הוא בדיוק איש המקצוע שנחוץ לך כשהכי פשוט להעסיקו במיקור חוץ ובלי להתחייב למשרה חלקית או מלאה וליחסי עובד-מעביד.

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי עוזר אישי לאיש עסקים שייתן לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

סיבות להעסיק עוזרת אישית לאיש עסקים מרחוק

ישנן סיבות רבות להעסיק עוזר אישי כשהמטרה הכללית היא לאפשר לך לעסוק בדברים הכי חשובים, בעסק ובבית. העוזר מקל על המשימות היום יומיות כשהוא יכול לנהל עבורך את היומן, לענות על טלפונים שמגיעים לעסק, להפיק מסמכים, להיות בקשר עם הנהלת החשבונות, לעקוב אחר הצעות המחיר ועוד.

עוזר אישי לאיש עסקים מוריד ממך משימות שפחות נוחות ושגובות ממך זמן יקר. הוא מביא איתו ניסיון קודם במשימות השונות שנדרשות ממנו, מקצועיות בכל עבודה ויחסי אנוש מעולים. כל אלו מאפשרים לך לתת שירות טוב יותר, לשפר את התקשורת מול הלקוחות, השותפים והספקים.

במקרה שיש צורך, העוזר יוכל לתת לך מענה גם על משימות ביתיות שדורשות את תשומת הלב שלך. בין היתר הוא יכול לשלוח פרחים לקרובת משפחה שילדה, להתקשר ולהזיז תור אצל הרופא, לקנות מתנה לילד או אפילו להזמין מצרכים בסופר. בסופו של דבר השירות מאפשר לך להתרכז בדברים החשובים ביותר: פיתוח העסק, פינוי זמן אישי והתעסקות בכל מה שחשוב לך.

עוזר אישי לאיש עסקים – איך עובד תהליך ההעסקה עם “מזכירה אותך”?

רגע לפני שנצא לדרך בוודאי חשוב לך לדעת כיצד עובד תהליך העסקת עוזר אישי לאיש עסקים. אנחנו מקפידים על תהליך מקצועי ומדויק הכולל:

· אפיון מסודר של העבודה הנדרשת

המטרה של העוזר האישי היא לענות על הצרכים שלך. לכן, בשלב הראשון נבין מה המטרה שלך ונבחן את מסגרת השירות הנכונה ביותר מבחינתך. אפיון של העבודה יאפשר לך לקבל את השירות הטוב ביותר ולפנות זמן למשימות החשובות ביותר בעסק ובחיים.

· התאמת עוזר אישי לאיש עסקים

ישנה חשיבות רבה לעוזר שמבצע את המשימות השונות והמשימה שלנו היא לעשות את ההתאמה הטובה ביותר. ב”מזכירה לך” ישנו צוות מקצועי ובתוכו אנחנו נמצא את האיש הנכון ביותר לעבודה עם הניסיון הנדרש והיכולות האישיות המתאימות.

· הכשרה וליווי העוזר

התפקיד שלנו הוא להבין את המשימה, להתאים לה את העובד המתאים, להכשיר וללוות את העובד ככל שנדרש. אנחנו שם לאורך כל הדרך כדי לוודא שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

· פיקוח ומסירת דו”חות עבודה

העבודה שלנו לעולם לא נגמרת ואנחנו דואגים לתת לך את השירות הטוב ביותר. לכן, נמשיך לפקח ולספק דו”חות עבודה שבועיים. בצורה זו אנו מבטיחים שקיפות ולך ברור מה בדיוק כולל התשלום ומה כבר עשינו למענך.

שאלות נפוצות על עוזרת אישית לאנשי עסקים

עוזר אישי לאיש עסקים מוריד ממך משימות שפחות נוחות ושגובות ממך זמן יקר. הוא מביא איתו ניסיון קודם במשימות השונות שנדרשות ממנו, מקצועיות בכל עבודה ויחסי אנוש מעולים.

  •  אפיון מסודר של העבודה הנדרשת
  • התאמת עוזר אישי לאיש עסקים
  • הכשרה וליווי העוזר
  • פיקוח ומסירת דו”חות עבודה

 

תוכן עניינים

שירותים נוספים:

דרושה מנהלת משרד

דרושים מנהל/ת משרד לניהול משרד דרוש/ה מנהל/ת משרד תיאור משרה לחב’ המספקת שירותי אדמיניסטרציה וניהול משרד ללקוחות עיסקיים דרוש/ה מנהל/ת משרד מנוסה.במסגרת התפקיד: עבודה מול

קרא עוד »

מזכירה אישית 24 / 6

מזכירה אישית 24/6 אנשים מוצאים את עצמם לעתים קרובות מלהטטים בין תחומי אחריות, עם משימות מרובות שלעיתים עלולות להפוך לחשובות ביותר. כדי להקל על העומס

קרא עוד »

אודות

אודות – מזכירה אותך חברת ״מזכירה אותך״ מספקת שירותי משרד ומזכירות מרחוק. המשימה שלנו היא לדאוג לשקט הנפשי של כל עסק, להתעסק בכל המשימות ״הקטנות״

קרא עוד »

משרות עוזר אישי + דרושים עוזר אישי

למשרד המעניק שירותי אדמיניסטרציה במיקור חוץ דרוש/ה עובד/ת למשרה מלאה
התפקיד כולל מתן שירותי אדמיניסטרציה לעסקים

דרישות התפקיד בעוזר אישי:

– ניסיון מוכח ומשמעותי כמנהלת משרד או מזכירה אישית
– שליטה מלאה באופיס וב Google Drive
– ידע וניסיון במערכות דיגיטליות מגוונות כדוגמת מערכות CRM, תוכנות דיוור, מערכות סליקת אשראי, dropbox, תוכנות להנה”ח (כדוגמת icount, חשבונית ירוקה) – מערכות ניהול משימות, ניהול יומנים
– הבנה וניסיון בטיפול בהפקת חשבוניות וניהול תזרים
– עבודה שוטפת מול רואה חשבון כולל הכנת משכורות

– ראש גדול, לימוד וקליטה מהירה, תקשורתיות ויכולת ביטוי גבוהה, תקתקנות וסדר, יכולת להניע תהליכים, לחשוב מחוץ לקופסה ולקחת אחריות

העבודה במשרה מלאה מהמשרד ברמת גן
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

קורות חיים למייל: office@mo-o.co.il

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי עוזר אישי לאיש עסקים שייתן לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.