מזכירה מהבית

המזכירה היא אחת מהעובדות החשובות בעסק. היא יכולה לעשות סדר בהזמנות, בפניות הלקוחות, להפיק דו”חות, לנהל את היומן ועוד הרבה יותר. מזכירה מהבית מבצעת משימות רבות כשהיא מועסקת במיקור חוץ ומפנה לעסק זמן יקר לניהול, פיתוח ושיווק.  

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירה מהבית שתיתן לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

מהי מזכירה מהבית ובמה היא שונה ממזכירה במשרד?

מזכירה מהבית היא אשת מקצוע אשר עברה הכשרה בתחום או שצברה ניסיון קודם ועכשיו היא מספקת מענה בתחומים מגוונים, רק מביתה. כל עסק נתקל בשלל משימות אשר מכבידות עליו: מחזרה ללקוחות מתעניינים, מעקב אחר הצעות המחיר, ביצוע פעולות גביה ועד שליחת פרחים ללקוחה שילדה.

המזכירה יכולה לבצע את כל המשימות הללו, בהתאם לצורך של העסק ולפנות לו זמן להתעסק בדברים המרכזיים שמובילים לרווחיות גבוהה, גדילה וצמיחה. ההתפתחות של השנים האחרונות והמגיפה האחרונה מראים כי את כל השירותים הללו אפשר לקבל גם ללא העסקה ישירה וגם בכמות שעות מצומצמת.

 

שירותי מזכירה מהבית

5 סיבות לעבוד עם מזכירה מהבית

בעולם המודרני, עם אלפי האפליקציות, היומנים והתקשורת שנראית הכי פשוטה, יש צורך במישהי שתעשה סדר במשימות. מישהי שתיקח ממך את המשימות שמסיחות את תשומת הלב מהעסק ושתעשה זאת תוך הבאת היתרונות הבאים:

1.      סגירה של כל הפינות

שירותי מזכירות מהבית נותנים מענה למגוון רחב של צרכים. רובם יהיו צרכים עסקיים, אך מזכירה מהבית יכולה גם לסייע גם במשימות אישיות כמו תיאום תור לרופא, ביצוע קניות באתר ואפילו להזמין ארוחת צוהריים. כל פינה שלוקחת זמן, תשומת לב ומשאבים מהעסק, מקבלת מענה מקצועי.

2.      תמיד יש עובדת זמינה

שלא כמו עובדת אשר זכאית לימי מחלה ויכולה לקחת ימי חופשה ובכך להשפיע על התפקוד הרגיל של העסק, “מזכירה אותך” מספקת שירותים מרחוק ותעשה מאמץ ככל וניתן להעמיד לרשותך מזכירה חלופית לדברים הדחופים.

3.      עבודה על פי הצורך בלבד עם מזכירה מהבית

כשעובדת אצלך מזכירה, יש לך מחויבות למשרה מלאה או חלקית. אך מה קורה אם כל שנחוץ לך הוא שירות של שעתיים ביום? אף אחת כנראה לא תגיע עד אליך לשם כך. מה גם שההוצאות הנלוות יהיו גבוהות. מזכירה מהבית יכולה לעבוד עבורך שעות מדודות כל יום בדיוק על פי הצורך.

4.      יעילות מקסימלית

כאשר המזכירה מגיעה לעסק, היא מתעסקת בעוד נושאים ודברים, מלבד העבודה עצמה. הדבר יכול לגזול זמן יקר ולעלות ביותר כסף כשפחות משימות מתבצעות. מזכירה מרחוק מבצעת את המשימות שהעסק הגדיר כחשובות והצוות של “מזכירה אותך” מוודא כי העבודה מתבצעת ביעילות מקסימלית.

5.      דרך העסקה טובה יותר זה עם מזכירה מהבית

במקום להעסיק עובדת ולהיכנס לקשרי עובד-מעביד שעולים לך הרבה כסף, מזכירה מהבית שעובדת בשבילך מרחוק נותנת לך את השירות הטוב ביותר בלי לחייב אותך בהוצאות נלוות. מדובר על דרך העסקה מודרנית, יעילה, שגורמת לעבודה להתבצע במינימום התערבות מצדך.

שאלות נפוצות על שירותי מזכירות מהבית

מזכירה מהבית היא אשת מקצוע אשר עברה הכשרה בתחום או שצברה ניסיון קודם ועכשיו היא מספקת מענה בתחומים מגוונים, רק מביתה.

1.      סגירה של כל הפינות

2.      תמיד יש עובדת זמינה

3.      עבודה על פי הצורך בלבד

4.      יעילות מקסימלית

5.      דרך העסקה טובה יותר

השירות של שירותי מזכירות מהבית מתאים לכולם!

מה היה לנו עד עכשיו?

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירה מהבית שתיתן לך שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

מזכירה מהבית דרושים

למשרד המעניק שירותי אדמיניסטרציה לעסקים מרחוק דרוש/ה עובד/ת למשרה מלאה
התפקיד כולל מתן שירותי אדמיניסטרציה לעסקים

דרישות התפקיד של שירותי מזכירות מהבית:

– ניסיון מוכח ומשמעותי כמנהלת משרד או מזכירה אישית
– שליטה מלאה באופיס וב Google Drive
– ידע וניסיון במערכות דיגיטליות מגוונות כדוגמת מערכות CRM, תוכנות דיוור, מערכות סליקת אשראי, dropbox, תוכנות להנה”ח (כדוגמת icount, חשבונית ירוקה) – מערכות ניהול משימות, ניהול יומנים
– הבנה וניסיון בטיפול בהפקת חשבוניות וניהול תזרים
– עבודה שוטפת מול רואה חשבון כולל הכנת משכורות

– ראש גדול, לימוד וקליטה מהירה, תקשורתיות ויכולת ביטוי גבוהה, תקתקנות וסדר, יכולת להניע תהליכים, לחשוב מחוץ לקופסה ולקחת אחריות

העבודה במשרה מלאה מהמשרד ברמת גן
המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

קורות חיים למייל: office@mo-o.co.il

למשרות מזכירה מהבית שלחו מייל office@mo-o.co.il