הצוות שלנו בחברת מזכירה אותך

שני שחר

מנהלת

רוני

מנהלת משרד

מלי

מנהלת משרד

יעל

מנהלת משרד

חני

מנהלת משרד

שני

מנהלת משרד

חיה

מנהלת משרד

ציפי

מנהלת משרד

שיפי

מנהלת משרד

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירות שיתנו לכם שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

הצוות של ״מזכירה אותך״ עושה את ההבדל. אנחנו מבינות את הצורך של כל עסק בגדילה ויודעות כיצד המשימות הקטנות יכולות להיות חשובות אך גם לגזול זמן יקר. בן אם מדובר במעקב אחר התשלומים, הוצאת חשבוניות ובין אם מדובר בניהול היומן, ברור לנו שמישהו צריך לבצע את העבודה והמשימה שלנו היא להוריד אותה מהעסק.

המטרה שלנו היא לתת מעטפת של פתרונות ולשם כך יצרנו את הצוות שיבצע בדיוק את העבודה הנדרשת. הצוות שלנו כולל את מנהלת המשרד אשר עומדת לרשות העסק במיקור חוץ, בלי להגיע פיזית למקום ושיכולה לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר. בצוות שלנו עומדת לרשות העסק גם מנהלת פנימית אשר מוודאת כי העבודה מתבצעת בצורה מושלמת ושבמידת הצורך מבצעת את החפיפה והביקורת.

הצוות שלנו הוא בדיוק מה שהעסק שלך צריך

העסק צריך צוות שחושב בגדול, שיכול לפתור את הבעיות הקטנות ביותר אך יודע לעשות את הצעד הנוסף ולוודא כי הכול באמת מתקתק. חשוב לנו להכיר את העסק וחשוב לנו להכיר את הצוות ולכן כולנו יושבות במקום אחד בשיטה שמאפשרת לנו לשפר את התקשורת, לתת מענה מידי לכל שאלה ולהעניק לעסקים שירות בראש שקט.

יצרנו שיטה מדויקת של גיוס, הכשרה, התאמה ועבודה שמובילה לכך שעסקים יכולים לסמוך עלינו. העסקים יכולים להתרכז בפיתוח העסקי כשהם יודעים שתמיד עומדת לרשותם מזכירה מקצועית איתה הם יכולים לגדול כשהשמיים הם הגבול.

התאמה מושלמת בין העסק לבין המזכירה שלנו בצוות

לאחר יצירת הקשר הראשוני אנחנו מבצעות אפיון של העבודה. חשוב לנו להכיר את העסק, להבין את הצרכים השונים ולהתאים את המזכירה המתאימה ביותר לעבודה. 

העסק לעולם לא צריך לדאוג מעובדת אצלו שעוזבת. הוא יכול לקבל את אותו השירות, באופן רציף וקבוע, מהמזכירה המתאימה ביותר שזמינה למשימות הנדרשות. מנהלת העבודה תוודא כי העסק יקבל את השירות הנדרש, בשקיפות מלאה וביעילות מרבית.

נותנים ללקוחות לספר

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירות שיתנו לכם שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.