אודות - מזכירה אותך

חברת ״מזכירה אותך״ מספקת שירותי משרד ומזכירות מרחוק. המשימה שלנו היא לדאוג לשקט הנפשי של כל עסק, להתעסק בכל המשימות ״הקטנות״ שגוזלות זמן ולאפשר לו להתעסק במה שחשוב לו באמת, פיתוח וצמיחה.

כל עסק מוצא את עצמו מול משימות רבות, משימות שלא פעם מונעות ממנו להתקדם קדימה, מחזרה ללקוחות, הוצאת חשבוניות, ניהול יומן פגישות ועד משימות אישיות שלא פעם תופסות את יום העבודה. כל אלה הן לא רק משימות שתופסות זמן יקר אלא לא פעם הן לוקחות את תשומת הלב ומקשות לחזור לפתח את העסק.

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירות שיתנו לכם שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

״מזכירה אותך״ מראה שאפשר גם אחרת

המשימה של ״מזכירה אותך״ היא לדאוג לעסק, מרחוק. במקום שהעסק יחפש מזכירה, יתהה האם יש לו מספיק עבודה עבורה ויפנה מקום פיזי שהיא תוכל לעבוד בו, אנחנו דואגים להכול. גייסנו צוות מזכירות שכולן יושבות אצלנו, יש גם מנהלת שמוודאות שכל משימה תתבצע ויצרנו מערכת שמאפשרת לכל עסק לשלם רק עבור חבילת השירות.

לא עוד מזכירה במשרה מלאה או חצי משרה. בלי להתחייב למערכת עובד-מעביד עם כל הכרוך בכך וללא צורך בתקופת הכשרה ארוכה. כל עסק יכול ליהנות משירות מלא הכולל:

  • אבחון – מעמיק ואפיון השירות הנדרש
  • התאמה –  בין המזכירה לעסק
  • ביצוע – ביצוע משימות על הצד הטוב ביותר
  • רישום – של כל העבודה לצורך מעקב
  • שקיפות – מלאה לכל אורך הדרך

לשלם רק עבור המשימות שמתבצעות

כל עסק רוצה ליהנות מביטחון בכל הנוגע לפעולות השונות המתבצעות בו. כמו כן כל עסק רוצה לשלם רק על השירות שהוא מקבל וככל האפשר להפחית את ההוצאות ולהגדיל את ההכנסות. כאן בדיוק נכנס השירות של ״מזכירה אותך״. היום עסקים צריכים להתמקד רק בפעולות החשובות ביותר, לדעת שהצוות הטוב ביותר עומד לרשותם ולשלם רק עבור מה שמתבצע בפועל.

שקיפות מייצגת את השירות של ״מזכירה אותך״ כשאנחנו מציעים מודל שמאפשר לעסק לדעת אילו פעולות בוצעו וכמה זמן בדיוק הן לקחו. העסק יכול לדעת מכל מקום מה נעשה ובהתאם לפעילות להוסיף משימות ככל שיידרש לו.

היעילות שלנו היא התבלין הסודי

החוכמה היא להצליח לתת לעסק הרבה יותר ממה שהוא יכול לדמיין. אין זה משנה האם המשימה היא לעקוב אחר הצעות המחיר, לחזור ללקוחות או לבצע משימות אישיות (כמו קביעת תור לרופא), ב״מזכירה אותך״ אין משימה קטנה.

הצוות שהרכבנו נבנה באופן שמאפשר לנו לבצע משימות בצורה יעילה ולוודא כי העסק משלם רק על החבילה שהוא צריך. עוזרת אישית היא הרבה יותר מאשר עוד שירות, היא נותנת מענה לצורך של ממש, מקדמת את העסק למקום בו הוא רוצה להיות ונותנת מענה אישי מרחוק.

הרבה יותר זמן לפיתוח העסק!
שירותי מזכירות שיתנו לכם שקט נפשי בלי דאגות.

השאירו כאן שם וטלפון ונחזור אליכם.

נותנים ללקוחות לספר