משרד וירטואלי מספק לעסקים תמיכה חיונית, יעילה וחסכנית באמצעות שירותי מזכירות מרחוק המשתמשים במערכות טכנולוגיות ייחודיות כדי לסייע לעסקים להוזיל עלויות, לחסוך זמן יקר ולהגדיל את מספר הלקוחות. 

משרד וירטואלי אולי לא יכול לעזור לכם להגיע להסדר חובות, אבל הוא מעמיד לרשותכם עוזרת אישית מרחוק בעלת הכשרה גבוהה שמסוגלת להתחרות בתחום הענף שבו עוסקת החברה שלכם. 

שירותי המשרד הווירטואלי פועלים באופן שיאפשר בניית מערכת יחסים מוצקה ואישית בין המזכירה מרחוק ללקוחות שלכם. כאשר לקוחות מתקשרים למשרד שלכם, הם נענים ומקבלים שירות מהמזכירה הספציפית ׳הווירטואלית׳ שלכם. אחרי הכול, האפשרות להיות בקשר עם אותה מזכירה בכול פעם שלקוחות יוצרים קשר עם העסק שלכם, מסייעת לבניית אמון ומבטיחה שירותים טובים יותר ללקוחות שלכם.

אילו שירותים אתם יכולים לקבל מהמשרד הווירטואלי?

באופן כללי, השירותים שתוכלו לקבל מהמשרד הווירטואלי יותאמו אישית לצרכים שלכם, ואלה עשויים לכלול:

כיצד פועלת התמיכה מרחוק של המזכירה המותאמת אישית?

במפגש הראשון שלכם עם נציג החברה המספקת שירותי משרד וירטואליים, ייקבעו השירותים המתאימים לכם. במעמד זה תוכלו לבחור את סוג השירות המתאים לעסק שלכם, בין אם זו עוזרת אישית שמספקת שירותי משרד מרחוק, שירותי מזכירות מרחוק ואפילו מזכירה שכירה.

לאחר שייקבע סוג השירות, לדוגמה ׳עוזרת אישית מרחוק׳, העובדת מרחוק תקבל הכשרה באותו אופן שבו הייתם מכשירים עובדת במקום העבודה שלכם. הכשרה מתאימה של העוזרת האישית חיונית ליצירת שיתוף פעולה חלק ויעיל.

לאחר מכן, כל מה שיהיה עליכם לעשות זה להפנות את השיחות של העסק למספר טלפון במיקום הגיאוגרפי שלכם, והעוזרת האישית מרחוק תענה לשיחות שייכנסו כשהיא משתמשת בשם העסק שלכם. למעשה, היישומים הטכנולוגים המיוחדים שיסופקו לעסק שלכם ממזערים את המרחק בינכם לבין הלקוחות שלכם. לדוגמה: 

השלמת המשימה. 

לבסוף, תנו לעוזרת האישית מרחוק לטפל בכול המשימות האדמיניסטרטיביות היומיומיות שלכם, כך שתוכלו להתמקד בפעילויות מול לקוחות המניבות הכנסות. מזכירה מרחוק חוסכת לכם המון זמן וכסף!  

 מאמר זה נכתב בשיתוף יואב שיינר מוחק החובות של ישראל למידע לחצו >> 

כתיבת תגובה